МоваЯзык

/ Алергологія

Тополиний пух не викликає алергію: Супрун розвінчала ще один міф

Тополиний пух насправді не викликає алергію. Це – лише механічний подразник, а загострення алергії провокує цвітіння диких злаків, яке за часом збігається з дозріванням насіння тополі.

Таке викриття опублікувала на своїй сторінці в Facebook і. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Вона пояснила, що саме пилок злаків розноситься вітром і викликає алергію.

"Чи означає це, що тополі не мають ніякого відношення до алергії? Ні, мають, але не так, як ми звикли думати. Тополя – це дводомна рослина. Є жіночі дерева, які утворюють насіння, оточені пухом, а є чоловічі дерева, які навесні виділяють пилок, який розноситься вітром. Тополя дійсно може викликати алергію, але навесні, в березні або квітні, коли цвітуть чоловічі дерева, і їх пилок ми вдихаємо. Але це все одно не означає, що слід знищувати тополі ", – написала Супрун.

Тополя не викликає алергію

Тополя не викликає алергію. Джерело: Ілюстрація

Ілюстрація

За її словами, зменшити поширення алергії можна іншими способами: слід боротися з курінням, забрудненням повітря зваженими частинками, пліснявою і бур'янами, садити хвойні дерева і гратися з тваринами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики попередили, що кількість людей, які страждають алергією, "збільшується з кожним поколінням", "алергія виходить на одне з перших місць серед причин порушення працездатності".

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Місце
4
Коментарі
8
13
Смішно
6
Цікаво
0
Сумно
3
Треш

Блоги медицини