Як позбутися алергії: лікарі назвали натуральні засоби

91,0 т.
Як позбутися алергії: лікарі назвали натуральні засоби

Позбутися від неприємних симптомів алергії, таких як чхання, кашель, свербіж і сльозливості очей, можна простим способом.

Принаймні, так вважають фахівці з американського центру контролю і профілактики захворювань, які наводять список натуральних продуктів, які допомагають під час неприємного стану.

"МедОбоз" зібрав головні дані.

Що викликає алергічні реакції

Алергія - це реакція, або, в деяких випадках, надмірна реакція імунної системи на алерген або "тригер" - будь-яку чужорідну речовину, яку імунна система сприймає як загрозу. Тригер може бути екологічним - наприклад, пилок або цвіль - або може бути харчовим, як наприклад у випадку з арахісом. Укуси комах і різні ліки також можуть викликати алергічні реакції.

Відео дня

Під час алергічної реакції спеціальні лейкоцити, відомі як тучні клітини, викликають гістамінні й інші запальні хімічні речовини у відповідь на алергени, які в свою чергу, провокують такі симптоми, як: сльози, свербіж, чхання, кашель, біль у горлі, задуха або нежить.

У чому небезпека?

Алергічні реакції можуть варіюватися залежно від тяжкості, починаючи з легких, закінчуючи небезпечними для життя, як в разі анафілактичної реакції. Симптоми анафілаксії включають в себе почервоніння обличчя, поколювання долонь і стоп, губ, запаморочення і відчуття стиснення в грудях.

Якщо їх не лікувати, ці "м'якші" симптоми можуть прогресувати до судом, серцевої аритмії, респіраторного розладу і навіть передчасної смерті. Якщо ви думаєте, що у вас анафілактична реакція, викликайте швидку.

Як лікувати?

Для лікування звичайних алергій багато людей звертаються до фармацевтичних антигістамінів, які блокують вивільнення гістаміну і стабілізують тучні клітини. Однак ці препарати можуть викликати неприємні і небезпечні побічні ефекти, зокрема сонливість, нудоту, сухість у роті, помутніння зору і седативний ефект. Вони також можуть викликати проблеми з когнітивними функціями і пам'яттю.

Однак, за інформацією британських алергологів, є натуральні засоби, які можуть допомогти в боротьбі з алергією.

Кверцетин - рослинний пігмент, знайдений у багатьох фруктах, овочах і травах - є перевіреним часом природним антиалергеном, властивості якого підкріплюються сучасними науковими дослідженнями. Фактично, дослідники говорять, що кверцетин може регулювати реакцію імунної системи на зовнішні стресори через клітинні сигнальні шляхи, які називають кіназами і фосфатазами.

Як протизапальний, так і антиоксидантний кверцетин особливо ефективний для зняття запалення в дихальних шляхах. Він послаблює респіраторні алергічні симптоми, такі як кашель.

Збільшити рівень кверцетину можна, вживаючи фрукти та овочі - особливо червоний виноград, яблука, грейпфрут і цибулю.

Червоне вино і зелений чай також є відмінними джерелами. І каперси, які можуть додати багатства рецептам для гурманів своїми інтригуючими, складними смаками - також є мініатюрними сховищами кверцетину і вітаміну С.

Для ще більшого ефекту кверцетин можна доповнити продуктами, які містять бромелайн - фермент, знайдений в ананасах.

Він допомагає зменшити алергічну чутливість. Дослідження показали, що дози від 400 до 500 мг бромелаїну три рази в день можуть допомогти зняти набряк зі слизової.

Дослідники виявили, що кверцетин і бромелайн можуть поліпшити корисні властивості один одного.

Якщо у вас алергія на ананаси, звичайно ж, ви не повинні приймати бромелайн.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", вилікуватися від алергії не можна, але майже завжди можна взяти підступну недугу під контроль.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки