Бабусині цукерки ні при чому: з'ясувалася справжня причина алергії

21,8 т.
Бабусині цукерки ні при чому: з'ясувалася справжня причина алергії

Харчова алергія на цукор або солодкі продукти як така не існує.

У більшості випадків те, що під нею мають на увазі, виявляється звичайним атопічним дерматитом. Цей міф розвінчали лікарі, до яких часто звертаються непроінформовані батьки, пише "Комсомольская правда".

"До мене часто приходять на прийом батьки, впевнені в тому, що висип у їх дитини (а це практично завжди атопічний дерматит) пов'язана саме з харчуванням. І більшість чомусь вважають, що висипає саме на солодке. Але якось дивно ця алергія на солодке протікає, зазвичай після бабусиних цукерок. Вдома їсть цукерки і нічого, а ось у бабусі весь висипом покривається!" - розповіла педіатр.

Відео дня

Вона пояснила, що атопічний дерматит - це захворювання шкіри, яке протікає з періодами погіршення і поліпшення, і спроби пов'язати це з харчуванням ні до чого доброго не приводять.

"Замість того, щоб нормально займатися доглядом за шкірою, кожне загострення призводить до поповнення списку "алергенних продуктів", що нерідко закінчується спартанською дієтою "вода-гречка-поклади-назад-тобі-це-не можна", - розповіла лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що вживання великої кількості солі пов'язано зі значним збільшенням ризику розвитку розсіяного склерозу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки