МоваЯзык

/ Кардіологія

Доведено: рукостискання допоможе діагностувати хвороби серця

Про стан серця говорять безліч ознак, але частіше за все про неполадки багато хто вже дізнається по не двозначним симптомам.

Однак, як з'ясувалося, що дізнатися про ризик серцевого нападу або інших проблемах із серцем можна швидко і просто, пише CNN. У результаті досліджень вчені з'ясували, що просте рукостискання допоможе зробити точну діагностику.

Так, за їхніми словами, міцне рукостискання - ознака абсолютно здорового серця. Оскільки в такому випадку спостерігалася найменша ступінь "зношення" серцевого м'яза у дорослих людей і, відповідно, схильність до розвитку серцево-судинних захворювань.

Як відомо, в дослідженні брали участь 4654 людини у віці 40-69 років. Силу рукостискань вимірювали протягом 4 років за допомогою гідравлічного ручного динамометра, а серце обстежували за допомогою МРТ (зоекрема і кардіоваскулярної).

У результаті з'ясувалося, що кожне відхилення від норми в силі рукостискання було пов'язане з ризиком інсульту або серцевих захворювань.

Поки вченим складно пояснити цю закономірність. Згідно з однією з теорій, це пов'язано зі збільшенням в організмі, зокрема, в області серця, кількості білкових відкладень. Вони можуть бути причиною ослаблення м'язів і серцевої дисфункції.

Раніше "МедОбоз" розповідав, що про ризик хвороб серця можна дізнатися за типом фігури.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини