Названий продукт, який рятує від передчасної смерті

13,5 т.
Названий продукт, який рятує від передчасної смерті

Вживання двох і більше порцій риби в тиждень істотно знижує шанси передчасної смерті від інфарктів або інших хвороб серця і судин.

Так, омега-3 жирні кислоти, що містяться в рибі, корисні для здоров'я серця, передає РІА Новини. І благотворний ефект від риби стає ще вище, якщо вона замінює шкідливу їжу, зокрема, м'ясо з великою кількістю жиру.

Морепродукти, риб'ячий жир і містяться в ньому ненасичені жирні кислоти давно вважаються корисними для здоров'я серця і судин, так як вони знижують тиск, зменшують рівень холестерину і пом'якшують стінки судин.

Відео дня

Вчені проаналізували всі плюси і мінуси, пов'язані з вживанням морепродуктів, вивчивши дані, які наукові групи з усіх кінців світу збирали під час експериментів на тваринах і спостережень за людьми в останні 20 років.

Як з'ясували дослідники, вживання всього двох порцій риби в тиждень вистачить для того, щоб знизити ймовірність розвитку коронарної хвороби серця, інфаркту, інсульту або інших проблем з судинами на 40-50%. Такого ж ефекту можна домогтися, вживаючи чистий риб'ячий жир.

При цьому лікарі рекомендують уникати м'яса великих видів акул, тунця та інших великих риб, в чиєму організмі швидко накопичується ртуть. Підвищена концентрація ртуті в організмі, як показують спостереження за здоров'ям жителів Фінляндії, помітно знижує ефективність роботи омега-3 кислот, хоча і не пригнічує їх цілком.

Також читайте наMEDOBOZ, які вправи допомагають зміцнити серце.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки