Названо напої, якими ні в якому разі не можна тамувати спрагу

25,9 т.
Названо напої, якими ні в якому разі не можна тамувати спрагу

У спекотні літні дні, щоб втамувати спрагу, багато п'ють будь-які напої, не замислюючись, наскільки вони корисні чи шкідливі для організму. Однак лікарі стверджують, що до вибору літніх напоїв потрібно підходити більш ретельно.

Про це пише видання Hyser.

Найбільш шкідливими, але при цьому вельми популярними, напоями фахівці називають пакетовані соки, солодку газовану воду, пиво, енергетики та молочні коктейлі.

Медики нагадують, що ці напої містять у своєму складі дуже багато цукру, консервантів, ароматизаторів і підсилювачів смаку. Спрагу вони втамовують на короткий час, а потім бажання пити у людини тільки посилюється. Крім цього, вони ще й мають шкідливий вплив на травну систему організму.

Відео дня

А ось серед дійсно корисних і втамовуючих спрагу в літню погоду напоїв, фахівці називають охолоджений чай без цукру, домашній квас, натуральний йогурт, кефір або ряжанку, ягідні компоти і звичайну чисту воду.

Крім того, добре освіжає лимонад, приготований самостійно, куди досить додати м'яту і сік лимона.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", знайдений продукт, здатний захистити зуби від карієсу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки