МоваЯзык

/ Здорове харчування

Люди на Землі почали жити більше: названі країни з довгожителями

На Землі за останні 43 роки середня очікувана тривалість життя при народженні в розвинених країнах збільшилася більше ніж на 10 років. Тепер середній вік землян становить 80,5 років.

Про це сказано у звіті Організації економічного співробітництва та розвитку, передає Лента.

Найбільш низькі показники по тривалості життя у Індії та ПАР - 66,5 і 46,8 років відповідно.

Згідно з доповіддю, найбільше зростання тривалості життя показали Туреччина та Індія: у Туреччині за 43 роки воно виросло з 55 років до 76,6 років, а в Індії - з 50 років до 66,5 років.

Найвища тривалість життя зафіксована в Японії - 83,4 роки. Слідом розташувалися Іспанія, Швейцарія, Франція, Італія та Австралія, показники в яких порівнянні з японськими. Середня очікувана тривалість життя при народженні в США становить 78,8 року.

У дослідженні також наголошується, що у 1800 році середня тривалість життя становила 33 роки в жінок і 31 рік у чоловіків.

До ОЕСР входять 34 держави: Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина , Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що стало відомо місце України в рейтингу найбідніших країн Європи.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини