МоваЯзык

/ Здорове харчування

Вчені знайшли просте джерело здоров'я і щастя

Британські вчені з'ясували, що піші прогулянки по місту не менш корисні для здоров'я, ніж неспішна ходьба по лісу або пляжу. Сприятливе для людини середовище багато в чому залежить від "декорацій" навколо, і в цьому випадку мова йде не тільки про зелені, а і про архітектурні споруди.

Щоб з'ясувати, що робить людей щасливими і покращує їхнє здоров'я - природа або міські види, - вчені показували "піддослідним" зображення (разом понад 212 тисяч) різних красивих видів Великобританії і просили оцінити, наскільки їм приносить радість споглядання того чи іншого кравиду, - передає "Вокрег света".

Згідно з результатами, архітектурні споруди частіше оцінювалися як наймальовничіші і такі, які приносять радість, ніж зелені зони. Таким чином, дослідники зробили висновок, що навколишнє середовище впливає на стан мешканців кращим чином, зокрема, завдяки грамотному дизайну і архітектурному рішенні, і тому не можна однозначно вважати кращим середовищем тільки те, де знаходиться більше парків і дерев.

Як зазначають дослідники, отримані дані свідчать про те, що люди необов'язково краще відчувають себе "на природі". Для їхнього самопочуття і самовідчуття набагато важливіше, щоб можна було отримувати задоволення від повсякденного споглядання чогось гарного.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені змогли "омолодити" старі і крихкі кістки.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини