Їжа у пластиковій упаковці: вчені знайшли загрозу

8,0 т.
Їжа у пластиковій упаковці

Британські біологи знайшли загрозу для здоров'я людини у листі салату, охолоджених і поміщених у пластикову тару.

Про це повідомляє "Лента.ру" із посиланням на EurekAlert.

Як показало дослідження, у салату, який поміщають в упаковку, у разі наявності на його листі невеликих ушкоджень до двох разів підвищується ймовірність розмноження бактерій Salmonella enterica.

Патогени, як встановили вчені, разом із соком рослини утворюють мікробні біоплівки, які проявляють сильну стійкість до змивання.

Під час типового п'ятиденного зберігання у холодильнику на листках упакованого салату вчені виявили близько сто тисяч окремих бактерій Salmonella enterica.

Відео дня

Спочатку сальмонели потрапляють на листя салату коли їх вирощують у відкритому грунті. Туди вони потрапляють завдяки комахам, птахам і через добрива. Однак, на думку авторів дослідження, Salmonella enterica можуть потрапити на листя і з переробленої проточної води.

Також вчені показали, що сальмонели можуть потрапити у судинну систему рослин, звідки їх неможливо видалити.

Зазначається, що крім салату, патоген можна виявити і на упакованому шпинаті.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені розповіли, які продукти продовжують життя високим жінкам.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки