Дієтолог поповнила список продуктів, заборонених при діабеті

30,9 т.
Дієтолог поповнила список продуктів, заборонених при діабеті

Якщо ви регулярно контролюєте рівень глюкози в крові, напевно помічали, що деякі продукти, особливо високоочищені вуглеводи, провокують її стрибок. І справа зовсім не в солодощах.

Дієтолог Ганна Панзарелла розповіла, які продукти також не варто вживати при діабеті, передає Webmd. За її словами, стати причиною погіршення самопочуття при діабеті можуть стати такі страви:

  • Спагеті

Цей смачний продукт знайшов величезну кількість шанувальників завдяки легкості в приготуванні і поживності. Але макаронні вироби провокують стрибок рівня цукру в крові, тому для діабетиків є небезпечними. Вся справа у великій кількості рафінованих вуглеводів в складі цього продукту, а також низькому вмісті білка і жиру.

Відео дня

Повністю виключати спагетті з раціону не обов'язково. Порцію розміром з стиснений кулак можна дозволити собі раз на тиждень, при цьому доповнивши її м'ясної заправкою і некрохмалистими овочами.

  • Смажена картопля

Картопля фрі - одне з найбільш популярних страв, адже перекусити нею можна не тільки вдома. Однак картопля сам по собі продукт, у складі якого занадто багато крохмалю.

До того ж при її приготуванні використовується величезна кількість гідрованого масла, що містить велику кількість транс-жирів, що закупорюють артерії.

У поєднанні, всі ці недоліки картоплі фрі можуть стати причиною неконтрольованого стрибка рівня глюкози в крові.

  • Білий рис

Страви приготовані з білого рису, також є джерелом крохмалю.

Більш того, проблема з білим рисом, зокрема, полягає в тому, що він являє собою оброблену форму зерна, яка позбавлена ​​клітковини і білка. Подібно макаронам, білий рис слід вживати максимум раз на тиждень і в помірних кількостях.

В інший же час, якщо ви не уявляєте свій день без рису, замініть білий сорт на дикий або коричневий.

Раніше "МедОбоз" повідомляв, що вчені розділили діабет на п'ять різних типів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки