Фахівці назвали овоч "молодості"

18,5 т.
Фахівці назвали овоч 'молодості'

Вчені з Китаю з'ясували, що вживання перцю чилі сприяє довголіттю. До такого висновку фахівці прийшли у результаті дослідження.

Як повідомляє "Сегодня", китайські вчені проводили дослідження протягом семи років. У них взяли участь близько 500 тисяч осіб у віці від 30 до 79 років.

Спостереження показали, що у людей, які регулярно вживали гостру їжу порівняно з тими, хто гострі страви не їв, ризик розвитку респіраторних, серцево-судинних й онкологічних захворювань був значно нижчим.

Дослідники встановили, що в перці чилі міститься речовина капсацин, що володіє потужними протизапальними властивостями.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", гострий перець та інші "пекучі" спеції сприяють не тільки зниженню ваги, але і зменшують апетит до вживання солі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки