Названо продукт, який подовжує життя

32,1 т.
Названо продукт, який подовжує життя

Витримані сири сприяють уповільненню вікових процесів старіння і збільшують середню тривалість життя.

До такого висновку прийшли експерти після аналізу даних опитування, яке було проведене у 800 жителів Італії, пише Nature Medicine.

Вчені з'ясували, що регулярне вживання сирів знижує ризик виникнення гіпертонії та серцево-судинних захворювань, які становлять загрозу життю. Ризик розвитку серцевої недостатності у людей, які часто вживають сир, на 40% нижче ніж у тих, хто їсть його не так багато.

Крім того, експерименти на лабораторних мишах показали, що гризуни, які їли сир, жили довше завдяки вмісту в ньому поліаміну. Дана речовина сприяє більш інтенсивному позбавленню клітин організму від токсинів і дефективних фрагментів. Це не тільки корисно для здоров'я, але і позитивно впливає на процес омолодження.

Відео дня

Як повідомляє OBOZREVATEL, іспанські вчені виявили новий секрет довголіття.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки