Що категорично не можна їсти: розкрито новий секрет довголіття

59,6 т.
Розкрито новий секрет довголіття

Правильно приготовані продукти дозволяють людині активувати певні гени, пов'язані з довголіттям.

У цьому запевнила лікар-дієтолог і фахівець з анти-ейдж харчування Оксана Скиталінська в інтерв'ю "РБК-Україна" .

За її словами, по-перше, харчування має бути різноманітним. По-друге, говорить експерт, повинна бути помірна термічна обробка, треба частіше вживати термічно необроблену їжу, тому що при обробці багато корисних речовин в продуктах губляться.

Оптимально їсти тричі на день, цього досить, щоб не відчувати голоду потім.

Відео дня

При цьому Скиталінська рекомендує повністю прибрати з раціону солодощі.

"Оптимально - саме прибрати, а не обмежити. Тому що якщо ми говоримо про реальне довголіття, то такі поради (їстм все, але потроху - Ред.) - неправильні, оскільки все одно руйнують наше здоров'я, просто більш повільно", - пояснила вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 83-річний генетик з Болгарії Христо Мемерські винайшов рецепт для тих, хто хоче продовжити своє життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки