Небезпечна для життя: у солі знайшли токсичні добавки

12,4 т.
Небезпечна для життя: у солі знайшли токсичні добавки

У 90% морської, кам'яної та озерної солі, що продається по всьому світу, виявлені пластикові частинки.

За даними дослідження, проведеного вченими з Південної Кореї та відділення "Грінпіс" у Східній Азії, з 39 зразків солі різних торгових марок 36 містили мікропластик, пише National Geographic.

"Дослідження демонструє нам, що мікропластик усюди. Неважливо, чи купуєте ви морську сіль у Європі чи десь-інде, це не гарантує вам безпеки", — зазначила професор Шеррі Мейсон з Державного університету Нью-Йорка у Фредонії.

Відео дня
Небезпечна для життя: у солі знайшли токсичні добавки

За оцінками експертів, середньостатистична доросла людина споживає близько 2000 частинок мікропластика на рік через сіль.

Читайте: Розвіяний популярний міф про сіль

"Існує нагальна потреба у якіснішому та ціліснішому моніторинговому дослідженні поруч із дослідженнями щодо розмірів частинок і типів матеріалів, які фактично перебувають у довкіллі", — заявив професор Йоркського університету у Великобританії Алістер Босалл.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що помірне споживання солі корисне для серцево-судинної системи людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки