Розвиває рак і вбиває серце: вчені заявили про смертельну небезпеку шашлику

45,4 т.
шашлики

М'ясо, приготоване на відкритому вогні з вугіллям або деревиною, може спровокувати розвиток онкології і збільшує ризики різних серцевих захворювань на 3%.

Так, вчені з Оксфордського університету провели дослідження, яке показало шкоду захоплення барбекю, передають "Коментарі".

Як з'ясувалося, в групу ризику потрапляють люди, які використовують в якості палива для приготування їжі вугілля, деревину або деревне вугілля хоча б раз на тиждень. Якщо м'ясо буде готуватися на електричній або газовій плиті, шкідливий вплив буде мінімізовано.

Фахівці підкреслили, що при приготуванні страв на відкритому вогні виділяються токсичні хімічні сполуки, що найбільш часто провокують рак легенів, шкіри або сечового міхура.

Відео дня

Експерти радять утриматися від занадто частого приготування шашлику, замінивши звичку на більш здорове харчування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, недавно дослідниками були названі продукти, що допомагають прожити довше. Один з них позитивно впливає на рівень холестерину в крові.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки