Названа причина високої небезпеки БАДів

14,8 т.
Названа причина високої небезпеки БАДів

Велика кількість дієтичних добавок має в своєму складі небезпечні і не схвалені лікарські речовини.

За останні 10 років фахівці охорони здоров'я США опублікували понад 700 попереджень про продаж БАДів, у складі яких знайшли несанкціоновані компоненти. Про це на MedicalXpress повідомили вчені медичної школи Гарварду.

Управління якості харчових продуктів і медикаментів FDA повідомило, що 98% дієтичних добавок не були промарковані потрібним чином - були відсутні дані про наявність небезпечних речовин.

Відео дня

З 2007 до 2016 року 46% потенційно небезпечних добавок були виявлені в препаратах, що підсилюють статеві функції і містять силденафіл, 41% - у препаратах, які сприяють втраті ваги і містять шкідливий для серцево-судинної системи сибутрамін, і 12% - у стероїдних добавках для нарощування м'язової маси.

До складу дієтичних добавок входять: вітаміни, мінерали, амінокислоти і трави. Вони класифікуються як продукти харчування і не перевіряються як ліки, що підвищує ризик побічних ефектів. Крім того, дієтичні добавки не вважаються ефективними в лікуванні або профілактиці будь-яких захворювань.

Через вживання дієтичних добавок близько 23 тисяч жителів Америки щорічно звертаються за медичною допомогою.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, Супрун розповіла всю правду про БАДи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки