МоваЯзык

/ Здорове харчування

Вчені розповіли, яка спеція нейтралізує здорові дієти

Багато хто на сьогоднішній день намагається більш-менш дотримуватися канонів здорового харчування. Тільки от не кожен відчуває на собі вплив healthy-продуктів. Британські вчені з'ясували, що вся справа в одній тільки спеції.

Про це повідомляє The Independent.

Отже, мова йде про сіль, яку практично кожен додає в їжу.

За словами вчених, максимальна добова норма солі становить 6 г. Однак недавнє дослідження показало, що середній дорослий споживає цю спецію в набагато більшій кількості.

Це і стає причиною того, що всі старання в дотриманні здорової дієти виявляються марними.

Під час дослідження, проведеного лондонськими вченими, за допомогою даних ІНТЕРМАП (Міжнародне дослідження макро/мікроелементів і артеріального тиску) були вивчені дані про дієти 4680 пацієнтів з Китаю, Японії, Британії та США.

Кожен з учасників надавав два зразка сечі під час дослідження. Також до уваги бралися їхній зріст, вага і кров'яний тиск.

Як з'ясувалося, середнє споживання солі для учасників становило: 8,5 г для британців, 9,6 г для американців, 13,4 г для китайців і 11,7 г споживали японці.

Також дослідники виявили суттєвий зв'язок між надмірним споживанням солі і високим кров'яним тиском. Закономірність зберігалася навіть для тих учасників, хто стежив за раціоном.

Вчені підсумували, що здорова дієта не може компенсувати шкідливий вплив високого споживання солі. Тому в першу чергу необхідно обмежити споживання цієї спеції.

"МедОбоз" раніше повідомляв про те, як сіль впливає на організм.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини