Який алкоголь найменше шкодить на дієті

48,9 т.
Який алкоголь найменше шкодить на дієті

Алкогольні напої завжди знаходяться серед лідерів заборонених продуктів для всіх, хто намагається дотримуватися здорового харчування і позбутися від зайвих кілограмів.

Які з напоїв найбільш шкідливі і небезпечні для тих, що худнуть, пише The Daily Express.

В жодному разі не можна спростовувати той факт, що абсолютно всі алкогольні напої, і навіть безалкогольне пиво, ніяк не поєднуються зі здоровим способом життя і є одним з головних ворогів будь-якої дієти.

Який алкоголь найменше шкодить на дієті
Відео дня

Однак, все життя на дієті не просидиш, а тому серед всіх алкогольних напоїв можна виділити той, що завдає меншої шкоди.

Як відомо, алкоголь пригнічує гормон AGRP, який регулює харчову поведінку і почуття насичення, через що, випивши, багато людей зриваються і починають їсти шкідливу їжу без почуття міри.

Крім того, багато хто забуває про калорійність самого алкогольного напою, хоча чим він міцніший, тим більше там ккал, - 100 грам горілки, наприклад, містять 250 ккал; вина, - від 60 до 200 ккал в залежності від виду та вмісту цукру; лікеру, - і зовсім до 350 ккал.

Який алкоголь найменше шкодить на дієті

Самим "легким" алкоголем багато років справедливо вважалося пиво, однак, в останні роки все більше число людей захоплюється пивоварінням, з'явилося багато крафтового пива, яке продовжують бездумно поглинати, не замислюючись, як це вплине на організм.

Який алкоголь найменше шкодить на дієті

Так, з'явилося багато видів пива з вмістом алкоголю в районі 10%, при цьому, кількість калорій в ньому зростає пропорційно і енергетична цінність однієї пляшки вже часто перевищує позначку в 300 ккал, а пара пляшок цілком уже може зрівнятися по "тяжкості" з повноцінним прийомом їжі (хоч і істотно програє в корисності нормальній їжі).

Який алкоголь найменше шкодить на дієті

У той же час, якщо потрібно розслабитися і відпочити з чимось алкогольним, то краще віддати перевагу звичайному світлому пива з вмістом алкоголю в районі 4%, - його калорійність варіюється в межах від 29 до 50 ккал, і зайва пляшка не стане фатальною помилкою для тих, що худнуть.

Який алкоголь найменше шкодить на дієті

Нагадаємо, раніше дієтолог дав три поради, за допомогою яких можна позбутися від зайвих кілограмів без особливих зусиль.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки