Коли конспірологія стає реальністю?

7,3 т.
Коли конспірологія стає реальністю?

Нам всім чудово відомо, що уряд запоребриковської федерації сильно переймається добробутом усіх людей на планеті. Звичайно, зараз стало особливо модно валити будь-які негаразди (і власну невковирність) на містичну "руку крємля".

Але чи є в цьому зерно істини?

Американські дослідники нещодавно дізнались, шо мишебратья надзвичайно цікавляться сферою щеплень у США.

Вчені проаналізували американський сектор твіттера і от що виявили:

  • Російські боти і тролі в твіттері грають значну роль в освітленні теми вакцинації.

  • Російські тролі і складні твіттер-боти пишуть про вакцинацію достовірно частіше, за звичайних користувачів.

  • Російські комерційні боти постять антивакцинальний контент на 75% частіше за інших користувачів.

Відео дня

Читайте: Вся правда про ефективність АТФ-лонг

В той же час російські спам-боти (яких дуже легко виявити) не декларують чіткої позиції, не постять інформацію про хвороби, а просто вкидають заманливі заголовки про вакцини, щоб збільшити кількість кліків на потрібному контенті і підігрівати інтерес до теми.

Російські тролі постять порівну про- і антивакцинального контенту, створюючи картину палкої дискусії і поляризуючи суспільство.

Особливо цікавими є твіти, розміщені з хештегом "VaccinateUS". Порівняно з іншими твітами вони містять менше помилок в словах і знаках пунктуації. Але у фразах більше граматичних помилок, неприродньо використаних слів і дивних фразеологізмів. (Це таке буває, коли активно юзаєш гугл-транслейт).

В твітах з хештегом "VaccinateUS" і про- і антивакцинальні аргументи використовуються для претензій до уряду, наголошення, шо "свобода, демократія і конституція в небезпеці", натяків на конспірологічні теорії. В цих же твітах (на відміну від інших) є аргументи, що торкаються раси, етносу, релігії - тобто тих тем, які найбільше розділяють суспільство.

Читайте: Просрочені ліки в домашніх аптечках

Ну і звісно, вся ця грьобана російська ботоферма паралельно розповсюджує комп’ютерні віруси.

Підігрівання антивакцинальної полеміки в США за допомогою російських бото-вбросів - підтверджений факт. Це дуже зручно: сприяє розповсюдженню інфекцій і розхитує соціальну сферу.

Добре, що в нас із усіма сусідами прекрасні стосунки. І ніхто подібних кібер-атак на Україну не здійснює.

Наступного разу, побачивши чергову сенсацію про те, що вакцини нас убівают, сміливо репостіть, не задумуючись про наслідки.

Читайте на OBOZREVATEL, під лежачий кал вода не тече

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
Джерело:МедГоблін
Джерело
МедГоблін
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки