На Україну ось-ось обрушиться метеоудар: як врятуватися

42,3 т.
На Україну ось-ось обрушиться метеоудар: як врятуватися

У неділю, 11 листопада, Землю накриє магнітна буря, яка може негативно вплинути на самопочуття українців.

У період найбільшої активності геомагнітних коливань у людей можуть спостерігатися перепади настрою, а також загострення проблем зі здоров'ям. Сильних загроз для фізичного стану немає, проте хворі місця можуть дати про себе знати, пише stb.ua.

Найсильніші магнітні бурі в поточному місяці припадуть ще на 14, 16, 18 і 22 листопада. У ці дні може розболітися голова, підвищитися або знизитися тиск. Особливо вразливі будуть центральна нервова та серцево-судинна системи.

Відео дня

Читайте: Магнітні бурі йдуть в Україну: лікар пояснив небезпеку

Слабкі магнітні бурі очікуються 15 і 30 листопада. Їх дія набагато менше вплине на стан здоров'я, але безпричинний поганий настрій, занепад сил й інші дрібні недуги можуть проявитися.

Корисні поради в дні магнітних бур:

  • Пийте достатню кількість води.

  • Навіть якщо пору року не найтепліше, все одно намагайтеся хоча б годину в день провести на свіжому повітрі.

  • Провітрюйте приміщення.

  • Додайте спорт. Навіть десятихвилинна зарядка здатна поліпшити самопочуття.

  • Висипайтеся.

  • Намагайтеся дотримуватися режиму харчування.

  • Уникайте конфліктів, коли це можливо. Якщо ситуація критична, перенесіть розмову на інший день.

На Україну ось-ось обрушиться метеоудар: як врятуватися

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україну чекає сильний землетрус у найближчі 10-20 років, який може нанеси серйозної шкоди. Останні помітні струси були зафіксовані в 2015 році. Трирічний "спокій" земної кори фахівці називають "затишшям перед бурею".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки