У горлі китайця виросла величезна жива п'явка

12,8 т.
П\u0027явка, медицина

Лікарі витягли шестисантиметрового п'явку з горла китайця, яка потрапила туди разом із забрудненою водою. Раніше в його носі виявили кілька личинок цих черв'яків.

Про це повідомляє видання Вести.ru із посиланням на QQ.com.

Літній житель провінції Хубей на прізвище Ян звернувся до медиків зі скаргою на болі в горлі, а також постійні кровотечі з носа.

Огляд показав, що в його трахеї знаходиться велике стороннє тіло. Виявилося, що це була жива п'явка довжиною у шість сантиметрів. Медикам вдалося її витягти за допомогою затиску.

Пацієнт розповів, що кілька місяців тому працював на будівництві. Одного разу там прорвало трубу, і вода потрапила йому в ніс і рот. Через деякий час у нього почалися регулярні носові кровотечі, після чого в лікарні у нього з носа витягли три личинки п'явок.

Відео дня

Судячи з усього, одна личинка залишилася непоміченою і прослизнула в трахею пацієнта, де і виросла в дорослу п'явку. Ситуація могла закінчитися плачевно. За словами лікарів, п'явка могла роздутися до величезних розмірів і Ян просто б задихнувся.

Як повідомляв "Обозреватель", лікарі дістали з голови жінки живого таргана.

У горлі китайця виросла величезна жива п'явка

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки