Вчені: тривалість життя людини взаємопов'язана із покараннями у дитинстві

16,8 т.
Дитина, покарання

Діти, яких батьки б'ють або часто зривають на них злість, частіше страждають від раку, серцевих проблем та астми.

Дослідження показали, що занадто суворе ставлення до дітей і фізичні покарання сприяють розвитку серйозних недуг при дорослішанні, повідомляє Head Insider.

Медики з Університету Плімута в Девоні провели експеримент. 700 добровольців розділили на категорії: 250 з них були здоровими, 150 страждали від захворювань пов'язаних із диханням, серцем і раком, а решта мали менш серйозні хвороби. Всіх учасників розпитали про покарання у дитинстві.

Відео дня

"Наше дослідження додає доказів того, що тілесні покарання і грубе виховання викликають у дитини стрес такої сили, що позначається на її здоров'ї у довгостроковій перспективі" - наголосили дослідники.

Виявилося, що схильність до захворювань і батьківська строгість виявилися взаємопов'язані. Діти, яких піддавали домашньому насильству, в порівнянні зі здоровими, у 1,7 рази частіше хворіли на рак, у 1,3 рази - серцевими захворюваннями і в 1,6 рази астмою.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені довели, що частий душ шкодить людському організму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки