МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Експерти назвали 7 речей в кожному будинку, які викликають рак

Багато речей, які ми вважаємо безпечними, насправді мають у своєму складі речовини, отруйні нашому організму. Просто ці отрути діють не моментально, а накопичуються в організмі, викликаючи серйозні проблеми зі здоров'ям.

Експерти склали список побутових речей, присутніх у кожному будинку, які викликають онкологічні захворювання, - пише info.fabrikaf.com.ua.

Кожен любить, коли у нього вдома добре пахне. І чи не кожен тримає в туалеті баночку з освіжувачем повітря.

Але майже будь-який такий спрей містить фталати - канцерогени, які роблять серйозний негативний вплив на ваше репродуктивне здоров'я. А ще вони провокують астму!

Якщо ви ніяк не можете змиритися з запахом в туалеті, який залишається після його відвідин, використовуйте дистильований оцет і кілька крапель ефірних олій (наприклад, м'яти). Додайте їх у порожню пляшку з-під магазинного спрею, струсіть її і розпорошіть.

2. Свічки

Ароматичні свічки можуть містити токсини і канцерогени. Проблема, головним чином, криється в фітільові.

Щоб перевірити ті свічки, що використовуєте ви, візьміть аркуш паперу і спробуйте намалювати на ньому ґнотом свічки пряму лінію. Якщо вона не проявилася, ймовірно, ваш гніт - зі свинцю.

Запалюючи таку свічку, ви серйозно шкодите своїм легким. Дихати її запахом - все одно що стояти на перехресті великого міста, поки автомобілі на ньому стоять в пробці.

у

3. Пластмасові фіранки для душу

Ви, звичайно, про це не думали, але, на жаль, пластмасові фіранки для душу можуть містити полівінілхлорид (PVC). Це один з найдешевших видів термопластика, який регулярно випускає отруйні канцерогенні сполуки.

Це нешкідливо, коли мова йде про використання PVC в каналізаційних трубах. Але якщо він - в душових фіранках, то може виділяти токсини, які ви потім вдихаєте або наносите на шкіру. Страждає від цього, в першу чергу, дихальна система.

Використовуйте фіранки з натуральної бавовни: це найбільш безпечний варіант. Або поставте, нарешті, скляну фіранку!

Врахуйте, що PVC часто знаходять і в дитячих іграшках. Не купуйте найдешевші!

4. Засоби для чищення килимів

Ті хімікати, які створені для видалення важких плям на килимі, потенційно можуть викликати рак легенів.

У більшості з них головна діюча речовина - перхлоретілен, або тетрахлоретилен. Він провокує відразу кілька видів раку. Інший небезпечний елемент - нафталін. Він збільшує ймовірність розвитку раку горла і раку легенів.

Так що спробуйте все, що можна, чистити харчовою содою і оцтом, а не покупними миючими засобами. Посипте пляму на килимі содою, а потім змийте її чистою водою, змішаною з оцтом.

Ще одна прекрасна альтернатива - пароочищувач. Хороший такий прилад коштує близько $100, але при цьому він абсолютно ефективний і абсолютно безпечний для здоров'я.

5. Сухі чистячі засоби

У них часто містяться тетрахлоретилен або перхлоретілен. Обидва - канцерогени. Переконайтеся, що ви не використовуєте їх, як миючі засоби для миття посуду і прибирання на кухні.

6. Засоби для домашніх тварин

Це може бути очевидним, але ми все ж вважаємо важливим нагадати: майже всі отруйні речовини, які використовуються для позбавлення собаки або кота від бліх, дуже небезпечні для людей. Вони містять фосфорорганічні інсектициди, перметрин і карбамати, які досить небезпечні для людей.

Так що якщо вже завели домашнього вихованця, старайтесь тримати його в ідеальній чистоті. Не допускайте, щоб на ньому з'являлися блохи.

7. Антибактеріальні продукти

Не використовуйте мило і косметичні продукти з антибактеріальним ефектом. Вони містять багато канцерогенних інгредієнтів. Наприклад, тріколсан, заборонений в країнах ЄС.

Якщо вже ви дуже сильно боїтеся мікробів, використовуйте для вмивання засоби, що містять срібло. А ще краще - ті, які складаються тільки з натуральних інгредієнтів і безпечних ефірних масел.

Кожен раз, коли купуєте новий гігієнічний засіб, звертайте увагу на те, з чого він складається. Це куди важливіше, ніж ви думаєте.

Тому що ніхто з влади і контролюючих органів не піклується про це в належній мірі, і в магазинах часто продаються дійсно небезпечні речі!

Як повідомляв "Обозрвеатель", раніше американські медики відкрили унікальний спосіб "відключити" рак.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини