МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Не гірше, ніж кокаїн: як Facebook впливає на нервову систему людини

Норвезькі вчені прийшли до висновку, що Facebook впливає на мозок людини як вживання кокаїну.

У дослідженні медиків із Бергенського університету взяло участь 20 добровольців, повідомляє Head Insider, посилаючись на журнал Psychological Reports: Disability and Trauma. Наукові співробітники фіксували реакцію студентів на візуальні подразники, які пов'язані з активністю в соцмережі Facebook.

Виявилося, що постійний перегляд стрічки надає наркотичну дію на нервову систему людини. Дослідники стверджують, що респонденти показували високу швидкість реакції на образи, що з'являлися в соціальній мережі, мали схильність до розвитку залежності від цього інтернет-ресурсу.

Зображення з новинної стрічки викликали активізацію мигдалеподібного і смугастого тіла. Цікаво, що такий же вплив на людський організм здійснює кокаїн. Вчені пояснили, що залежних людей відрізняє висока збудливість на об'єкти. У цьому випадку, таку реакцію викликала активність у соцмережі.

Також у добровольців порушувалася функції нервової системи. Медики вважають, що результати їхніх досліджень стануть основою для формування методики лікування від подібної наркотичної залежності від соцмереж.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені розповіли, які продукти викликають наркотичну залежність.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини