МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

Небезпечна меланома: медики розповіли, як уникнути раку шкіри

Італійські медики, зібравшись на міжнародному конгресі в Генуї, розповіли про важливість профілактики меланоми шкіри і її первинного та вторинного огляду.

Лікарі кажуть, що не варто піддаватися надмірному перебуванню під прямими сонячними променями. А також важливу роль відіграє забруднення повітря, що посилює шкідливий вплив від ультрафіолету, - пише la Repubblica.

"Дослідження, проведені в Австралії, наприклад, показують, що і в тих областях, де озоновий шар тонший, і в тих областях, де відомо, що рівень забруднення пестицидами або газами вищий, збільшуються шанси захворіти на меланому", - розповіла директор Національного інституту по вивчення раку в Генуї Паола Квейлоро.

Також лікарі наполягають на ретельному огляді на предмет визначення меланоми шкіри. 90% меланом виникає на ділянках шкіри, на які часто потрапляє сонячне проміння. Також рак шкіри може розвиватися під волоссям, у слизових оболонок, біля статевих органів і навіть у носі. Крім того, існує тип меланом, які вражають очі.

"У цих випадках потрібен спеціаліст: лікар-гінеколог або лікар-офтальмолог. І пацієнта треба відправити на огляд до онколога", - додала Квейлоро.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики заявили, що раком можна заразитися.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини