Інфаркти та інсульти: з'ясувалася несподівана причина

48,1 т.
Інфаркти та інсульти: з'ясувалася несподівана причина

Хронічний вплив шуму на організм людини збільшує ризик серцево-судинних захворювань, інсультів та інфарктів.

Такого висновку дійшли фахівці Массачусетської лікарні загального профілю у Бостоні (США), передає MediicalXpress.

Вони провели дослідження, в якому взяли участь 499 осіб віком приблизно 56 років. Їм зробили томографію мозку і кровоносних судин.

Також перевірили рівень впливу шуму у місцях постійного проживання учасників. За результатами сканування була визначена активність мигдалеподібного тіла — області мозку, що відіграє роль у регуляції стресу та емоційних реакціях.

Відео дня
Інфаркти та інсульти: з'ясувалася несподівана причина

Вчені з'ясували, що протягом наступних п'яти років від порушень у діяльності серцево-судинної системи, включаючи напади та інсульти, постраждало 40 осіб.

Дослідження показало, що у людей, які проживають в умовах сильного шумового забруднення, наприклад поблизу шосе або аеропортів, мигдалеподібне тіло було більш активне, а рівень запалення артерій вищий. Ризик інфаркту та інсульту при цьому зростав утричі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені пояснили важливість відомого вітаміну, який запобігає інфаркту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки