Німий убивця: Супрун розвінчала міфи про "дорослу" хворобу

26,9 т.
Німий убивця: Супрун розвінчала міфи про 'дорослу' хворобу

Підвищений артеріальний тиск (гіпертензія), який вважають "хворобою дорослих", може також вражати і дитину.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Крім того, вона розвінчала ще кілька міфів про це захворювання.

Зокрема вона спростовує думку про те, що це нібито спадкова хвороба. "Якщо ваші батьки мають проблеми з тиском, дотримання здорового способу життя може запобігти розвитку гіпертензії, а періодичний контроль тиску - вчасно виявити проблему", - пояснює Супрун.

Відео дня

Також вона уточнює, що лише регулярне лікування матиме ефект, і спростовує існування такого явища як "робочий тиск".

"Деякі люди називають високий тиск своїм нормальним станом, оскільки у них немає жодних скарг і негативних вічуттів при цьому. Це не означає, що лікуватися не потрібно. АГ важливо заздалегідь виявити і лікувати. Іноді цю хворобу називають німим вбивцею - за відсутності значного дискомфорту і болю постійно підвищений тиск справляє негативний вплив на серце, судини і нирки", - сказано у заяві.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун назвала їжу, яка врятує від усіх хвороб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки