Головна панацея: Супрун назвала їжу від усіх хвороб

68,9 т.
Головна панацея: Супрун назвала їжу від усіх хвороб

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про користь овочів для здоров'я.

"Ми живемо в часи, коли світ змінюється на очах, і ми - разом з ним. Навіть якщо вам зараз 25 років, ви можете розповісти сучасним підліткам, що в часи вашого дитинства світ виглядав інакше. Тоді, коли ви ще не знали, що смартфони та інтернет стануть невід'ємною частиною вашого життя, натомість були переконані, що вам необхідний CD-плеєр або відеопрогравач. Все менше лишається речей, про які ми можемо сказати, що на 100% впевнені - вони не зміняться. Проте одна з них актуальна завжди - користь старих добрих овочів", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

За її словами, про їхню користь можна почути від старшого покоління або прочитати в більшості сучасних досліджень про здоровий спосіб життя. Медичні експерти заохочують додавати більше овочів до раціону.

"Сьогодні ми можемо бути впевнені точно - овочі стануть у пригоді завжди. Не знаєте, що обрати на обід? Овочі надійний захист від багатьох хвороб! Багатий на овочі раціон зменшує ризики появи серцево-судинних хвороб, діабету 2-го типу, ожиріння та деяких видів раку. Крім того, допомагає зменшити ризик утворення каменів у нирках та втрату кісткової тканини", - наголосила Супрун.

Вона додала, що овочі також корисні для мозку, адже до їх складу входить багато антиоксидантів, які протидіють пошкодженням клітин і допомагають запобігти таким хворобам, як атеросклероз, Альцгеймера та Паркінсона.

Супрун назвала їжу від усіх хвороб

"Складний тиждень? Овочі запобігають стресу! Через емоційне виснаження люди схильні переїдати. Проте багато овочів містять поживні речовини, а також жирні кислоти омега-3. Вони допомагають боротися з тривожністю і депресією. Хочете прийти в форму? Овочі допомагають зберігати здорову вагу! В овочах міститься клітковина, яка необхідна для швидкого насичення без шкідливих калорій. Водночас разом з овочами ви споживаєте більше корисних та поживних речовин", - додала вона.

Людям, які проводять багато часу за комп'ютером, вони також допоможуть поліпшити зір. Овочі запобігають хворобам очей.

"Наприклад, бета-каротин, що міститься у моркві, успішно бореться з макулярною дегенерацією сітківки й катарактою. Тож не забувайте їсти овочі за будь-якої зручної нагоди і будьте здорові", - резюмувала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун дала кілька корисних порад для того, щоб уникнути появи каменів у нирках.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки