Одноголосно: у Раді підтримали звільнення Супрун та її скандального заступника

422,5 т.
Одноголосно: у Раді підтримали звільнення Супрун та її скандального заступника

Комітет із питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і заступника міністра Олександра Лінчевського.

Про це під час засідання комітету у вівторок, 2 жовтня, заявила глава комітету, народний депутат Ольга Богомолець, передає "РБК-Україна".

Зазначається, що рішення було прийняте одноголосно.

Супрун та Лінчевський

"Постанова про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідність займаним посадам і звернення до Кабінету міністрів України про звільнення із займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун і заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського №8587. Одноголосно проголосовано", — заявила Богомолець.

Відео дня

Нагадаємо, Лінчевський раніше втрапив у скандал, заявивши, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть". Супрун публічно пояснила заяву свого заступника.

Дисциплінарна комісія запропонувала закрити справу стосовно Лінчевського. "Є конкретні види дисциплінарних порушень, і в цьому випадку комісія не бачить дисциплінарного проступку", — зазначив голова комісії Костянтин Ващенко.

 

Як писав OBOZREVATEL, відомий український лікар-дисидент Семен Глузман висунув жорсткі звинувачення Супрун. Він заявив, що вона та її команда руйнують українську медицину замість того, щоб реформувати її.

Крім того, Міністерство охорони здоров'я нібито витрачає мільйони на інформаційну підтримку свого нинішнього керівника. З такою заявою виступила президент благодійного фонду "Допомога онкохворим дітям" Валентина Маркевич.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки