МоваЯзык

/ Хвороби і лікування

"Відірвали" голову: у Херсоні трапилася страшна НП із жінкою в лікарні

У Херсоні лікарям довелося провести складну операцію жінці, якій "відірвали" голову в одній із приватних клінік, де вона лікувала остеохондроз.

Як пишуть "Факти", протягом двох місяців шахраї проводили їй "терапію", яка полягала у регулярному розтягуванні шийного відділу. В результаті 69-річна пацієнтка опинилася на операційному столі з переломами двох шийних хребців і розривами зв'язок.

Рятувати пацієнтку довелося нейрохірургам із Херсонської обласної клінічної лікарні. МРТ підтвердило, що у жінки були зламані перший і другий шийні хребці і розірвані зв'язки, якими голова кріпиться до верхньошийного відділу хребта.

"Життя пацієнтки буквально висіло на волосині. Будь-якої хвилини міг трапитися зсув зубовидного відростка другого шийного хребця з пошкодженням життєво-важливих центрів стовбура головного мозку", – розповідають лікарі.

Операція

Операція. Джерело: Pixabay

Pixabay

За їхніми словами, остеопороз у пацієнтки не дозволяв сподіватися на вдале зживлення хребта з мінімальним втручанням. Тому жінці була проведена двоетапна операція. На першому етапі були вправлені вивихнуті хребці, стовбур головного мозку і спинний мозок звільнили від компресії. На другому етапі були вживлені титанові конструкції. В ході операції титановими системами було зафіксовано правильне положення голови щодо хребта і попереджено пошкодження спинного і головного мозку.

Операція пройшла успішно, вже наступного дня жінка могла підвестися, а через 12 днів при виписці з відділення могла вільно ходити. Зараз пацієнтка проходить подальшу реабілітацію за місцем проживання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2017 році група медиків, які готуються до пересадки людської голови, опублікували фото нейронів, що зростаються, зі спинного мозку мишей. Раніше це вважалося неможливим.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
37
6
Смішно
17
Цікаво
53
Сумно
26
Треш

Блоги медицини

Новини медицини