З'ясувалася несподівана небезпека безсоння

11,8 т.
З'ясувалася несподівана небезпека безсоння

Люди, які мають проблеми зі сном, відчувають себе самотніми і частіше уникають контактів із іншими людьми.

До такого висновку прийшли вчені Каліфорнійського університету Берклі. У дослідженні взяли участь 18 молодих людей, які пройшли обстеження після нормального нічного сну і безсоння, передає "Лента.ру".

Результати сканування мозку показали, що в мозку тих, хто погано відпочив, був задіяний нейронний ланцюг, що відповідає за реакцію на потенційні загрози. Інша область мозку, що забезпечує соціальні взаємодії, навпаки, виявилася менш активною.

Відео дня

Читайте: Сон зі смартфоном викликає рак: медики зробили попередження

У другій частині дослідження понад тисячу сторонніх спостерігачів переглянули запис експерименту, не знаючи про те, що учасники були позбавлені сну. На їхню думку, випробовувані були самотніми людьми, які уникали спілкування з оточуючими.

Як повідомляв OBOZREVATEL, група вчених під керівництвом Чунь Шинг Квон із Кілского університету (Великобританія) прийшла до висновку, що тривалий сон викликає проблеми із серцем і підвищує ризик передчасної смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки