Довго не спіть! Учені з'ясували смертельну небезпеку довгого сну

14,8 т.
Вчені з'ясували смертельну небезпеку сну

Занадто короткий і занадто довгий сон підвищує ризик розвитку деменції і передчасної смерті у людей старше 60 років.

До такого висновку прийшли японські вчені, повідомляє "Лента.ру".

Згідно з результатами дослідження, показники захворюваності на деменцію та смертності, розраховані з поправкою на вік і стать, були вищими у тих, хто спав менше п'яти годин або більше 10 годин на добу, порівняно з тими, хто приділяв сну 5 - 6,9 годин.

Однак висока фізична активність у літніх людей компенсувала негативний ефект від недотримання гігієни сну, зменшуючи ймовірність старечих захворювань.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, провідний невролог Метью Уокер розповів, чому недолік сну збільшує ризик розвитку раку, інфаркту та хвороби Альцгеймера.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки