Діабет спорту не завада: тренування без ризику

Діабет спорту не завада: тренування без ризику

Збалансована дієта та помірні фізичні навантаження гарно виглядати та продовжувати життя. Але інтенсивні тренування можуть бути небезпечними для таких пацієнтів, оскільки вони підвищують рівень глюкози в крові.

Який спорт обрати для тіла та душі без ризиків для здоров'я? Чому сучасні лікарі рекомендують комбінувати фізичні навантаження зі спеціальним харчуванням і натуральними добавками?

Можна якщо обережно! Який спорт підвищує цукор?

Любите посилені спортивні навантаження та екстрим? При наявності діабету 1-го або 2-го типу, такі захоплення можуть викликати серйозні наслідки для здоров'я. Хоч лікарі й рекомендують діабетикам підтримувати вагу за допомогою тренувань і харчування, та спорт може зіграти з вами у злий жарт, погіршивши стан здоров'я.

Відео дня

Що ж відбувається із нашим організмом під час тренувань? Відомо, що фізичні навантаження можуть як підвищувати, так і знижувати рівень глюкози. Усе залежить від інтенсивності.

Наприклад, кардіотренування (спортивна ходьба, повільний біг, плавання, катання на велосипеді) сприяють зниженню рівня цукру в крові. Оскільки під час такої активності ми помірно рухаємось та глибоко дихаємо, наші м'язи наповнюються киснем. При таких навантаженнях наш організм насамперед витрачає жирні кислоти, що сприяє повільному зниженню цукру в крові.

Якщо ж займатися більш стресовими для організму, інтенсивними тренуваннями, рівень цукру різко підвищуватиметься. Чим інтенсивніші тренування, тим більше зростає рівень адреналіну, внаслідок чого печінка реагує різким викидом глюкози.

Враховуючи ці фактори, лікарі рекомендують у процесі тренувань вимірювати рівень цукру в крові, спостерігаючи за особливостями свого організму. Так ви можете знайти свій оптимальний темп та рівень навантаження.

Знижуємо ризики: формули Аюрведи

Людям із діабетом 2-го типу, у яких рівень цукру в крові вище 13,9 ммоль/л, лікарі рекомендують тимчасово відмовитися від спортивних навантажень. Спеціальне харчування із низьким вмістом вуглеводів та вживання натуральних добавок можуть ефективно знизити показники глюкози.

Одна із нових розробок ізраїльських учених Curalin – це 100% натуральний, гомеопатичний препарат, який допоміг мільйонам пацієнтів із діабетом 2-го типу схуднути, покращити показники цукру в крові та безпечно займатися улюбленими видами спорту.

Натуральна добавка поєднує інноваційні розробки ізраїльських лікарів і давні принципи східної медицини Аюрведи.

Препарат містить екстракти 9 унікальних рослин, включаючи клітковину китайського гіркого гарбуза, екстракти кореня Пікроріза Курроа та пажитника, корицю, амлу, які:

  • сприяють детоксикації печінки та нирок;
  • очищують ШКТ, нормалізують перистальтику кишківника;
  • відновлюють функції підшлункової залози;
  • знижують рівень глюкози та нормалізують вуглеводний обмін.

Гомеопатичний препарат "Куралін" пройшов клінічні дослідження, результати яких були опубліковані в науковому виданні Diabetes/Metabolism Research and Reviews. Через місяць прийому Curalin у 72% пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу рівень глікованого гемоглобіну знизився на 0,94%.

Повільно, але впевнено: йога, пілатес, плавання

Пацієнтам із цукровим діабетом найкраще підходять повільні, плавні тренування, які комплексно оздоровлюють та омолоджують організм. Йога, пілатес і плавання визнані найбезпечнішими видами фізичної активності для підтримки ваги, оздоровлення спини, нормалізації роботи органів шлунково-кишкового тракту, покращення кровообігу.

Помірна фізична активність у поєднанні зі здоровим харчуванням та прийомом рослинного комплексу CuraLin допоможуть покращити самопочуття, стати стрункішим, здоровішим й радіснішим.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки