Україна може отримати нові ліки від коронавірусу: що відомо про гідроксихлорохін

Ліки від коронавируса

В Україні ведуться переговори про постачання препаратів із діючою речовиною гідроксихлорохін, яка продемонструвала ефективність при лікуванні коронавірусу COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомив глава комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає "Інтерфакс-Україна". Він пояснив, що ця токсична речовина використовується для лікування малярії, ревматоїдного артриту й деяких дерматологічних захворювань.

Ліки від коронавірусу
Відео дня

"Клінічні випробування ефективності лікування ним COVID-19 відсутні, проте в США, Європі та Китаї проводяться відповідні клінічні дослідження.

Закон, який ми плануємо прийняти, дозволить застосовувати цей препарат для лікування коронавірусної інфекції. Сьогодні ми шукаємо цей препарат по світу, країни заборонили його експорт, вважають його стратегічним", – сказав Радуцький.

Переговори про закупівлю, як уточнив він, ведуться зокрема з Індією. "Уже другий день у переговорах з урядом Індії, де теж випускають цей препарат. Чекаємо їх вирішення", – зазначив Радуцький.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки