''До понеділка він би не дожив'': у Бердянську лікарі мало не занапастили школяра

23,1 т.
''До понеділка він би не дожив'': у Бердянську лікарі мало не занапастили школяра

Школяр із Бердянська Богдан Тайворбе, якому лікарі поставили помилковий діагноз, уже переведений із реанімації у звичайну палату.

Про це OBOZREVATEL повідомила мама хлопчика Євгенія Лазарчук. За її словами, лікарі побоюються, що дитині потрібна ще одна операція.

"Декілька днів його лікували в інфекційному відділенні, а у нього виявився гострий апендицит із перитонітом і спайками. Лікарі кажуть, що лікування антибіотиками змазало картину, а в порожнині живота у нього ще й утворилася незрозуміла рідина", — зазначила Євгенія .

Тривогу здійняли батьки, коли у дитини з'явився гострий біль, який вона не могла терпіти. До цього Богдана Тайворбе лікували у міській лікарні Бердянська. Він лежав у інфекційному відділенні з високою температурою і блювотою. Його виписали, але оскільки температура не спадала, знову госпіталізували.

Відео дня

"Лікарі сказали, дочекаємося понеділка, зробимо ще УЗД, подивимося. А у нього гострий біль, він кричить. Тільки тоді нам дали направлення у Запоріжжя в обласну лікарню. Але ми через знайомих поїхали до Дніпра. І вже тут лікар виявив гострий апендицит, перитоніт, загноєння, спайки. Сказали, до понеділка ваша дитина б не дожила", — з болем у голосі розповідає Євгенія Лазарчук.

''До понеділка він би не дожив'': у Бердянську лікарі мало не занапастили школяра

У міській лікарні Бердянська OBOZREVATEL сказали, що проводять внутрішнє розслідування, але своєї провини поки не бачать. "Все лікування проходило за протоколом. Все було не так, як розповідає мама, але уточнювати я не буду. Його оглядали хірурги і не раз, створювали консиліум. Зараз піднімаємо документи, аналізи, дослідження. Коли будуть результати, ознайомимо з ними і маму", — каже головний лікар лікарні Дмитро Єгоров.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, у Мукачевому на Закарпатті від кору помер 12-річний хлопчик. У лікарню його доправили вже після того, як тиждень лікували від ангіни. Уже в лікарні хлопчику стало погано, його перевели в реанімацію, але він помер.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки