МоваЯзык

/ mamaclub

"Мама одразу непритомніє": психолог розповіла, як діти маніпулюють батьками

Батьки сучасних підлітків настільки налякані хвилею паніки з "групами смерті", що підлітку досить намалювати ручкою на руці кита, і мама вже готова підняти на ноги весь світ, аби переконатися, що її чаду нічого не загрожує.

Про те, як діти маніпулюють емоціями батьків, в інтерв'ю виданню "Главком" розповіла дитячий психолог Катерина Гольцберг.

"Треба пам'ятати, що підліткам властиво лякати батьків. Будь-яка дитина хоче зробити якийсь ефект на батьків, щоб дізнатися, наскільки вони її люблять", - говорить вона.

Тому, на думку психолога, батьки повинні вміти оцінювати ситуацію. Якщо вас щось турбує, заспокойтеся, і знайдіть причину своєї тривожності.

"Якщо батьки не можуть відповісти на запитання, з ким дитина дружить, чим вона живе, що її турбує, що цікавить, то їм треба задуматися ", - говорить психолог і додає, що більшість батьків на ці запитання якраз відповідей і не знають. А такий стан речей у родині і призводить до того, що дитина починає маніпулювати їхніми почуттями, щоб зрозуміти, наскільки вона важлива і цінна для батьків.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", психолог розповіла, що в соцмережі страшніше, ніж "групи смерті".

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Вікова психологія" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини