МоваЯзык

/ mamaclub

Комаровський розповів, чим загрожує повторне застосування антибіотика

Відомий український педіатр Євген Комаровський, якому довіряють мільйони батьків, назвав дві серйозні проблеми, які пов'язані з повторним застосуванням одного і того ж антибіотика.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

На думку Комаровського застосування одного антибіотика збільшує у дитини ймовірність алергії на препарат і зменшує ризик його ефективності, оскільки в організмі могли вціліти бактерії, які вже стійкі до цих ліків.

"Є дві серйозні проблеми, пов'язані з повторним застосуванням антибіотика:

1. Повторне застосування ліків значно збільшує ймовірність алергії.

2. Коли ми повторно використовуємо антибіотик, завжди є ризик, що від попереднього застосування вціліли деякі бактерії, які тепер до цього антибіотика стійкі, і він вже виявиться неефективним", - говорить педіатр.

Однак він уточнює, що якщо з попереднього прийому пройшло більше двох місяців, то повторне застосування цілком доцільне. Але наполягає на тому, що рішення, яким саме препаратом лікувати дитину, повинен приймати тільки лікар.

"Тим не менш, друзі, я ще раз вас прошу, питання про повторне застосування антибіотика вирішувати самостійно категорично не можна. Тільки лікар може відповісти на питання: "Це нова хвороба?", "Це нові бактерії?", "Чи має сенс повторне застосування одного і того ж препарату?"", - пише Комаровський.

 

Є дві серйозні проблеми, пов'язані з повторним застосуванням антибіотика:. 1. Повторне застосування ліки значно збільшує ймовірність алергії. . 2. Коли ми повторно використовуємо антибіотик, завжди є ризик, що від попереднього застосування вціліли деякі бактерії, які тепер до цього антибіотика стійкі, і він вже виявиться неефективним. . Проте, якщо пройшло щонайменше понад півтори-двох місяців, якщо ми маємо нову хворобу, з іншими збудниками, то повторне застосування антибіотика може бути цілком доцільним. . Проте, друзі, я ще раз вас прошу, категорично можна питання про повторне застосування антибіотика вирішувати самостійно. Тільки лікар може відповісти на питання: "Це нова хвороба?", "Це нові бактерії?", "Чи має сенс повторне застосування одного і того ж препарату?". . # Докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # антибіотики

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

Поділитися своїм досвідом або запитати поради у інших батьків, ви можете на нашому форумі та сторінці в соціальній мережі Facebook.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський назвав основні симптоми теплового удару.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Дитячі інфекційні хвороби" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини