Вагітність і безсоння: 5 порад, як заснути

23,1 т.
Вагітність і безсоння: 5 порад, як заснути

Багато майбутніх мам часто скаржаться на проблеми зі сном. Але вагітній якраз дуже важливо бути відпочилою, і фізично, і емоційно.

Незвичайні способи, які допоможуть впоратися з безсонням під час вагітності, пише сайт tvoymalysh.

Подихати через ліву ніздрю. Так, саме ліву, бо вона відповідає за "канал спокою". Для цього потрібно праву ніздрю закрити великим пальцем і вдихати повітря глибоко та спокійно. Для цієї процедури досить 2-3 хвилини, і вам захочеться спати.

Заспокоїти думки. Дуже часто майбутня мама не може заснути через величезну кількість думок в голові - вона думає про майбутні пологи, обстеження, аналізи, покупку дитячих речей... Щоб привести думки в порядок потрібно взяти блокнот або гаджет і записати все, що вас зараз турбує. Таким чином ви дасте мозку сигнал, що знаєте, як вирішити всі хвилюючі вас питання і зможете спокійно заснути.

Відео дня

Страх майбутніх пологів. Одна з найпоширеніших проблем, яка заважає спати майбутній мамі. Але і тут вам допоможе складання плану. А ще - позитивні думки і фантазії, про те, як добре все повинно пройти, і як саме відбудеться ваша зустріч з малюком.

Випити води з медом. Такий простий напій допомагає заспокоїтися, зняти тривожність і спокійно заснути. Тільки не варто пити занадто багато, щоб потім не прокидатися з іншої причини.

Записуйте все, що бачите. Ще один оригінальний спосіб побороти безсоння - це буквально взяти її змором. Для цього вам знову знадобиться блокнот і ручка. А тепер записуйте все, що бачите і відчуваєте в даний момент: малюк штовхається, чоловік сопе, кіт мурчить... Кілька хвилин, і ви самі не помітите, як сон почне долати вас.

Крім того, не забувайте, що для здорового і спокійного сну майбутньої мами дуже важливі свіже повітря, відсутність негативної інформації перед сном, легка вечеря, тиха музика і зручне ліжко.

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  стало відомо який вид зайнятості шкідливий для майбутньої мами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки