Вчені з'ясували, як народження дитини впливає на сон батьків

6,7 т.
Вчені з'ясували, як народження дитини впливає на сон батьків

Одне з останніх досліджень американських вчених підтвердило той факт, що після народження дитини мами сплять набагато менше, ніж татусі. Більш того, стало відомо, що ймовірність хронічного недосипання у жінок збільшується на 50% з появою кожної дитини в сім'ї.

Про це пише видання Daily mail.

Незважаючи на те, що сучасні батьки намагаються ділити між собою обов'язки по догляду за дітьми, новоспечені мами недосипають набагато більше батьків.

Дослідники з Georgia Southern University в США провели опитування, в якому взяли участь 5805 батьків. В результаті стало відомо, що тільки 48% жінок сплять не менше 7 годин на добу, в той час як у чоловіків цей показник - 62%. Крім того, вчені з'ясували, що народження другої і наступних дітей, не заважає чоловікам висипатися, а ось у жінок дефіцит сну продовжує збільшуватися.

Відео дня

"Наявність дітей в будинку пов'язана з частотою недосипу серед мам, але не серед тат. Цей результат перегукується і з іншими дослідженнями, які показали, що жінки скаржаться на труднощі зі сном приблизно в два рази частіше, ніж чоловіки. Більш того, вони не тільки менше сплять, а й відчувають себе більш втомленими протягом усього дня", - прокоментувала результати дослідження доктор Салліван, і закликала чоловіків звернути увагу на цю проблему та допомагати своїм дружинам у догляді за малюками ще більше.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", зміни жіночого тіла під час вагітності показали на відео.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки