Зміни жіночого тіла під час вагітності показали на відео

14,8 т.
Зміни жіночого тіла під час вагітності показали на відео

У Музеї науки в Чикаго було створено цікаве відео, яке показує вплив вагітності на тіло матері - в ролику чітко видно, як нутрощі жінки буквально звільняють місце для дитини.

Про це пише видання Daily mail.

Відеоматеріал у вигляді анімації показує кожен важливий період вагітності від перших тижнів і до пологів, можна побачити, що відбувається з усіма внутрішніми органами жінками. У ролику показано, як матка розширюється, кишечник і шлунок стають стисненими, а груди збільшуються.

Крім того, ролик супроводжується фразами мам, які розповідають про свої відчуття в період вагітності.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  створено відео, яке показує, як дитина бачить навколишній світ у перший рік життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки