Лакрица під час вагітності негативно впливає на розвиток інтелекту дитини

11,5 т.
Лакрица під час вагітності негативно впливає на розвиток інтелекту дитини

Фінські вчені з'ясували, що вживання великої кількості солодки вагітними може вплинути на IQ дитини, а також впливає на пам'ять і може стати причиною розвитку СДУГ.

Про це пише Daily mail.

В даний час експерти не впевнені, чи є межа для безпечного вживання лакриці вагітними. Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 378 дітей, чиї матері або вживали велику кількість лакриці під час вагітності, або не вживали її зовсім. Під час експерименту діти проходили тести на визначення рівня інтелекту та когнітивних навичок. З'ясувалося, що діти, чиї мами вживали лакрицю під час вагітності, гірше справлялися з тестами. В середньому різниця в рівні IQ склала сім балів.

Відео дня

Також вчені з'ясували, що малюки, які стикаються з надлишком лакриці в утробі матері, згодом частіше страждають від СДУГ.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", спалах фотоапарата допоможе розпізнати проблеми зі здоров'ям у дитини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки