Вчені розповіли, чим годувати школяра, щоб він добре вчився

11,1 т.
Вчені розповіли, чим годувати школяра, щоб він добре вчився

Медики з'ясували, як харчування дитини впливає на його успішність у школі.

Про це повідомляє Medik Forum.

Дослідниками з Університету Небраски-Лінкольна було проведено спостереження за 105 школярами з метою встановити, чи є взаємозв'язок між нестачею заліза і відмітками в школі. Учні були поділені на 3 групи: в першій були ті, у кого заліза в організмі достатньо, в другій - крім норми цього мінералу учні навантажували себе фізичним вправами, в третій групі були діти з нестачею заліза в організмі. В результаті вони з'ясували, що та група школярів, у яких цього мінералу було досить - набагато легше справлялися зі шкільним навантаженням. А ті, хто ще й додатково займався спортом - показали найвищу успішність серед школярів, які брали участь в дослідженні.

Відео дня

Читайте: Продукти від перевтоми: чим нагодувати школяра

Вчені відзначають, що при недостатній кількості заліза в організмі, дитина швидше втомлюється, стає розсіяною та неуважною. Тому важливо включити в її раціон такі продукти, як червоне м'ясо, капуста калі та шпинат. А якщо до правильного харчування додати фізичні навантаження, то ваш школяр безсумнівно порадує вас хорошою успішністю.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені знайшли взаємозв'язок між успішністю у школі та вітамінами для вагітних.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки