Комаровський розвіяв популярний міф про прорізування зубів

53,6 т.
Комаровський розвіяв популярний міф про прорізування зубів

Популярна серед батьків народну мудрість про те, що якщо у дитини починає активно текти слина, значить зовсім скоро почнуть прорізуватися зуби, відомий український педіатр Євген Комаровський назвав неправдивою.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Існує народна прикмета: якщо у дитини активно побігла слина - значить, скоро полізуть зуби. Мій особистий досвід цю мудрість не підтверджує. З двох-трьох місяців слюна тече у всіх, а зуби з'являються, як правило, після шести", - говорить доктор.

Читайте: Навчити дитину чистити зуби: п'ять порад батькам

Він розповів, що при нормальному харчуванні та догляді за малюком, час появи зубів в основному залежить від спадковості. І якщо у малюка в дев`ять місяців немає жодного зуба, але в цілому він абсолютно здоровий, то приводів для хвилювання бути не повинно.

Відео дня

Однак педіатр зазначив ще один цікавий момент, який заперечує офіційна медицина - стосується він погіршення стану здоров'я дитини за кілька днів до прорізування зубчика.

"Медична наука вважає, що прорізування зубів дуже рідко супроводжується розвитком хворобливого стану. Але і лікарі-практики (автор, зокрема), і переважна більшість батьків часто-густо спостерігають, як у, здавалося б, здорової дитини раптом ні з того ні з сього псується настрій, підвищується температура, іноді починається пронос. А через два-три дні прорізується зуб, і все проходить", - пише Комаровський.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський розповів, чим загрожує повторне застосування антибіотика.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки