Комаровський розвіяв популярний міф про прорізування зубів

62,6 т.
Комаровський розвіяв популярний міф про прорізування зубів

Популярна серед батьків народну мудрість про те, що якщо у дитини починає активно текти слина, значить зовсім скоро почнуть прорізуватися зуби, відомий український педіатр Євген Комаровський назвав неправдивою.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Існує народна прикмета: якщо у дитини активно побігла слина - значить, скоро полізуть зуби. Мій особистий досвід цю мудрість не підтверджує. З двох-трьох місяців слюна тече у всіх, а зуби з'являються, як правило, після шести", - говорить доктор.

Він розповів, що при нормальному харчуванні та догляді за малюком, час появи зубів в основному залежить від спадковості. І якщо у малюка в дев`ять місяців немає жодного зуба, але в цілому він абсолютно здоровий, то приводів для хвилювання бути не повинно.

Відео дня

Однак педіатр зазначив ще один цікавий момент, який заперечує офіційна медицина - стосується він погіршення стану здоров'я дитини за кілька днів до прорізування зубчика.

"Медична наука вважає, що прорізування зубів дуже рідко супроводжується розвитком хворобливого стану. Але і лікарі-практики (автор, зокрема), і переважна більшість батьків часто-густо спостерігають, як у, здавалося б, здорової дитини раптом ні з того ні з сього псується настрій, підвищується температура, іноді починається пронос. А через два-три дні прорізується зуб, і все проходить", - пише Комаровський.

 

Існує народна прикмета: якщо у дитини активно побігли слину - значить, скоро полізуть зуби. Мій особистий досвід цю мудрість не підтверджує. З двох-трьох місяців слюні біжать у всіх, а зуби з'являються, як правило, після шести. Час появи зубів (при нормальному харчуванні та догляді) залежить, головним чином, від спадковості - зрозуміло, в певних межах. Немає ніяких підстав для занепокоєння, якщо все абсолютно нормально, дитині дев'ять місяців, а зубів немає. І ще один момент. Медична наука вважає, що прорізування зубів дуже рідко супроводжується розвитком хворобливого стану. Але і практикуючі лікарі (автор в тому числі), і переважна більшість батьків часто-густо спостерігають, як у, здавалося б, здорової дитини раптом ні з того ні з сього псується настрій, підвищується температура, іноді починається пронос. А через два-три дні прорізується зуб, і все проходить. . # Докторкомаровскій # слюнізуби # зуби

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський розповів, чим загрожує повторне застосування антибіотика.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки