Instagram для дітей: Lego запускає безпечну соцмережу

10,2 т.
Instagram для дітей: Lego запускає безпечну соцмережу

Відома компанія Lego створила соціальну мережу для дітей у віці до 13 років.

Про це повідомляє ВВС.

Новий додаток під назвою Lego Life - це адаптована для дітей версія Instagram з тематикою Lego.

Соціальна мережа розрахована на дітей до 13-річного віку, в якій вони зможуть розміщувати фотографії своїх творчих робіт і коментувати роботи інших дітей. Однак текстові коментарі заборонені, можна користуватися тільки символами, серед яких безліч смайликів та наклейок з Lego-тематикою.

Відео дня

Щоб додаток був безпечним для дітей, тут не буде запитуватися особиста інформація та фотографія дитини. Також в додатку не включене відстеження. В якості аватарів виробники пропонують використовувати міні-фігурки Lego, а для імен облікових записів - випадкові слова.

У майбутньому компанія планує розширити можливості програми, і вона стане центральним вузлом для всіх їхніх послуг, в тому числі ігор та інструкцій.

Як повідомляв "Обозреватель", мережу захопило відео найдовшою іграшковою залізницею.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки