"Синій кит" та закривавлені фото: стало відомо про ще одну драму в Україні

96,6 т.
'Синій кит' та закривавлені фото: стало відомо про ще одну драму в Україні

У Волинській області кіберполіції вдалося врятувати 17-річного хлопця, який виконував завдання в одній з "груп смерті" і виставляв в соцмережу закривавлені фото.

Про це повідомляє kivertsi.com.ua.

Студент одного з училищ міста Луцьк був учасником гучних "груп смерті", які доводять підлітків до самогубства. Хлопець був у депресивному стані, говорив близьким про своє бажання померти. Його фотографії з порізами на руках кіберполіція виявила в одній з груп "синіх китів" в соціальній мережі.

Вирішити проблеми хлопцеві допомогли психологи. На сьогоднішній момент він вийшов із смертельної гри та видалив свій профіль у соціальній мережі "ВКонтакте".

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в мережі запустили альтернативу "Синього кита".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки