Фрукти та овочі під час вагітності можуть бути небезпечними для здоров'я малюка

7,2 т.
Фрукти та овочі під час вагітності можуть бути небезпечними для здоров'я малюка

Американські вчені з Гарвардської школи здоров'я заявили, що вживання фруктів і овочів під час вагітності може бути шкідливим для здоров'я майбутньої дитини.

Про це повідомляє видання Daily mail.

На думку професора школи Філіпа Гранджена, користь від частого вживання фруктів під час вагітності перекривається пестицидними хімікатами, які можуть змінити мозок дитини в утробі матері.

Для того, щоб уникнути негативного впливу Філіпе радить завжди мити та очищати фрукти і овочі від шкірки, а воду пити тільки бутильовану, щоб уникнути попадання хімічних речовин низького рівня, які можуть бути у водопровідній воді.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені пояснили, чому вагітним не можна використовувати лак для волосся.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки