Спалах кору: названа "крайня" дата для школярів Тернополя

7,9 т.
Спалах кору: названа 'крайня' дата для школярів Тернополя

З 10 жовтня діти, які не були вакциновані проти кору, в період спалаху епідемії в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях, будуть відсторонені від відвідування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це повідомили в прес-службі міської ради Тернополя.

"Спалах кору оголошується тоді, коли фіксується три випадки захворюваності на кір. На сьогодні в місті зафіксовано таких п'ять випадків. Для того, щоб уникнути подальшого поширення інфекції, комісією було прийнято рішення провести низку профілактичних попереджувальних заходів", - сказала заступник начальника відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Ольга Ярмоленко.

Відео дня

За словами чиновника, у Тернополі вакцинації від кору потребують понад 9 тис. дітей.

"За календарем щеплень, діти повинні отримати дві дози вакцини КПК у віці 1 і 6 років. У Тернополі поки без всяких щеплень проти кору живуть 1134 дитини, а з порушенням графіка вакцинації 8663 дітей. Однак навіть ті, хто вчасно не отримав вакцини, може це зробити найближчим часом", - додала Ярмоленко.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Міністерство охорони здоров'я України запровадило запобіжні заходи через спалах епідемії кору в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки