Спалах кору в Україні: у МОЗ пішли на жорсткі заходи

14,4 т.
Спалах кору в Україні: у МОЗ пішли на жорсткі заходи

Міністерство охорони здоров'я України запровадило запобіжні заходи через спалах епідемії кору в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Зазначається, що тепер невакцінованих проти кору дітей не пускатимуть у дошкільні та навчальні заклади регіонів.

"У зв'язку зі спалахом кору в Україні Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством освіти і науки України намагаються не допустити подальшого поширення інфекції. У трьох областях з найбільшою кількістю хворих - Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській - діти, які не отримали щеплення від кору, не допускаються до відвідування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів", - заявили в Міністерстві охорони здоров'я.

Відео дня

У міністерстві наголосили, що на початок вересня в Україні зареєстровано 1627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли.

При цьому в Івано-Франківській зафіксовані 747 випадків, Одеській - 589 випадків, у Тернопільській - 70 випадків.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше в Рівненській області масово отруїлися діти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки