Проект "Грааль": експерти створять тест для виявлення раку за аналізом крові

5,2 т.
Проект 'Грааль': експерти створять тест для виявлення раку за аналізом крові

Експерти американської компанії "Illumina" створять тест для виявлення раку за аналізом крові. Унікальний проект під назвою "Грааль" представить доступний громадськості метод діагностування онкозахворювання на ранній стадії.

За словами вчених, "рідка біопсія" здатна виявити ДНК ракових клітин ще до розвитку перших симптомів хвороби, повідомляє The Times.

Для участі в проекті "Грааль" медики запросили 30 тисяч осіб. Так званий метод секвенування ДНК - не новий, але тільки тепер вдалося істотно підвищити його ефективність і знизити вартість даного дослідження.

Варто відзначити, що першими на ринок повинні вийти скринінгові тести на онкологію грудей і легенів. Відбудеться це ближче до 2019 року.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", японські вчені навчилися визначати рак по повітрю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки