МоваЯзык

/ Новини медицини

Названі 10 основних причин ранньої смерті у жінок

Американські лікарі назвали кілька основних причин, що призводять жінок до передчасної смерті.

Офіційно дослідження було розпочато ще в 1990. У ході експериментів вчені порівняли результати мешканок близько 188 країн світу, а також підрахували 79 ризиків, що ведуть до смерті.

Виявилося, що на перших місцях за небезпечністю - високий індекс маси тіла і гіпертонія. На подив фахівців, вони зустрічалися з цим не тільки в економічно стабільних країнах, але і в бідуючих, пише Нeadinsider.

Також молодих жінок губить діабет і підвищений вміст солі в організмі. За словами фахівців, дані захворювання найчастіше виникають через спадкову схильність. У таких випадках представниці прекрасної статі не можуть впливати на їх розвиток.

Шкідливі звички, такі як: неправильне харчування, куріння вживання алкоголю - призводять до ранньої смерті. Впливають вони безпосередньо на серцеву діяльність. До того ж більшість жінок зневажливо ставляться і до того, чим дихають і що їдять.

У списку смертоносних факторів виявилося і проживання поруч з промисловими комплексами, оскільки щодня вони отруюють атмосферу отруйними викидами.

Завершує список серцева недостатність. Вона часто протікає практично безсимптомно, хоча ігнорування неприємних відчуттів в області серця (іноді навіть рідкісних) може стати дуже небезпечним.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені назвали топ-10 головних причин смертей по всьому світу.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини